هاست پرسرعت
رمز ارز

قانونگذاران آمریکایی به دنبال اخراج گری جنسلر، رئیس ٰSEC هستند

قانونگذاران آمریکایی به دنبال اخراج گری جنسلر، رئیس ٰSEC هستند

قانونگذاران آمریکایی به دنبال اخراج گری جنسلر، رئیس ٰSEC هستند

وارن دیویدسون، نماینده مجلس امریکا در رابطه با گری جنسلر، رئیس SEC نوشت: بازارهای سرمایه گذاری باید در برابر یک رئیس ظالمی مانند رئیس فعلی SEC، محافظت شوند.

این نماینده مجلس، «قانون تثبیت SEC» را در ۱۲ ژوئن به مجلس نمایندگان معرفی کرد. یکی از مفاد اصلی این لایحه اخراج گری جنسلر، رئیس فعلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا (SEC) است.

این نماینده مجلس در بیانیه ای گفت:

بازارهای سرمایه ایالات متحده باید از شر یک رئیس مستبد مثل رئیس فعلی مصون بماند. به همین دلیل است که من قوانینی را برای رفع سوء استفاده مداوم از قدرت و تضمین حفاظتی که به نفع بازار برای سال‌های آینده است، معرفی می ‌کنم. زمان اصلاحات واقعی و برکناری گری جنسلر به عنوان رئیس SEC فرا رسیده است.

دیویدسون امسال لایحه را اعلام می کند

دیویدسون گفت که قصد دارد این لایحه را در اوایل سال جاری اعلام کند. او این اعلامیه را در واکنش به توییت پل گروال، رئیس حقوقی صرافی Coinbase اعلام کرد. نماینده تام ایمر یکی از نویسندگان این لایحه است. ایمر گفت:

قانون تثبیت SEC تغییرات مهمی ایجاد خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که اولویت های SEC باید با محافظت از سرمایه گذاران همسو باشد نه هوس های رئیس بی پروا آن.

به گزارش فاکس نیوز، این لایحه جنسلر را از سمت خود برکنار می کند و قدرت را بین رئیس کمیسیون مستقل انتخابات و کمیسیونرها توزیع می کند. همچنین یک کمیسیونر ششم را به آژانس اضافه می کند. به هیچ حزبی اجازه نمی دهد که رای اکثریت را در کمیسیون داشته باشد و یک سمت مدیر اجرایی ایجاد می کند.

طبق اخبار ارز دیجیتال، قانون‌ گذاران در بیانیه ‌های خود به ارز دیجیتال اشاره نکردند. با اینحال دیویدسون و ایمر هر دو طرفدار ارز دیجیتال هستند و از رهبری جنسلر در SEC انتقاد می‌کنند. برای مثال، اِمر، جنسلر را «تنظیم‌ کننده بد نیت» نامید.

هنگامی که کوین تلگراف با کمیسیون بورس و اوراق بهادار تماس گرفت، سخنگوی SEC از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرد.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا