هاست پرسرعت
رمز ارز

قاضی فدرال درخواست SEC برای مسدود کردن وجوه بایننس را رد کرد

قاضی فدرال درخواست SEC برای مسدود کردن وجوه بایننس را رد کرد

قاضی فدرال درخواست SEC برای مسدود کردن وجوه بایننس را رد کرد

بایننس امریکا با SEC توافق کرد که بدون توقیف وجوه و یا قطع پرداخت حقوق کارکنان، به فعالیت هایش ادامه دهد. این یک فرصت مناسب برای Binance.US است. چراکه قاضی فدرال درخواست SEC برای مسدود کردن دارایی ‌های این صرافی در پلت فرم معاملاتی Binance.US را رد کرده بود. این موفقیت یک روز پس از آن صورت می گیرد که بایننس درخواست مشابهی را از دادگاه برای رد ادعای SEC ارائه کرد.

در روز سه شنبه، ۱۳ ژوئن، قاضی ایمی برمن جکسون، گفت که هر دو بایننس امریکا و SEC به توافقاتی رسیدند. آنها توافق کردند که روی معامله ای برای جلوگیری از مسدودی کامل دارایی ها کار کنند. جکسون گفت که دو طرف در مورد راه ‌های محافظت از میلیاردها دلار وجوه مشتریان بدون نیاز به تعطیل کردن صرافی در حین رسیدگی به دعوی، به توافق رسیدند.

بایننس امریکا نمی خواهد از کنترل وجود دست بکشد

بلافاصله پس از طرح شکایت SEC به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار، این نهاد به دنبال دستوری برای مسدودی وجوه در Binance.US بود. رگولاتور اوراق بهادار فدرال استدلال می ‌کند که این فرمان مانع از اتلاف وجوه می ‌شود.

با این حال، به نقل از کوین گیپ، Binance.US شدیداً با درخواست SEC مخالفت کرد. این صرافی بیان کرد که مسدودی جریان وجوه باعث می شود به کسب و کارها آسیب برسد و در نهایت مشتریان متضرر ‌شوند.

بایننس همچنین استدلال کرد که صرافی باید به اندازه کافی وجوه در دسترس داشته باشد تا بتواند از پس هزینه هایش بربیاید.

Binance.US و SEC به مصالحه می رسند

بایننس امریکا طرحی را پیشنهاد داد که در آن امکان انتقال ارز دیجیتال مشتریان آمریکایی به کیف پول های جدید با کلیدهای خصوصی تسهیل می شود. این کیف پول ها فقط توسط افسران مستقر در ایالات متحده در Binance.US کنترل می شوند.

این صرافی به عنوان بخشی از برنامه خود، درخواست مجوز برای ادامه پرداخت حقوق کارکنان و پوشش هزینه های خود کرد. با این حال، اطمینان داد که بدون تأیید قاضی هیچ دارایی منتقل یا پرداختی به نفع هیچ نهاد بایننس انجام نخواهد شد.

در پاسخ، SEC پیشنهاد کرد که بایننس دارایی های مشتریان را به ایالات متحده بازگرداند. به این ترتیب، دارایی ها تحت کنترل نهادهایی خواهند بود که توسط ژائو کنترل نمی شوند و می توانند برداشت مشتری را انجام دهند.

در طول جلسه استماع، یک وکیل SEC اشاره کرد که رگولاتور یک استثنای خاص را پذیرفت. این استثنا به Binance.US اجازه می‌دهد تا زمانی که مسدودی کامل اعمال می‌شود، به فعالیت‌های خود ادامه دهد. SEC همچنین از Binance.US درخواست کرد که جزئیات هزینه ها و کارمزدهای خود را برای درک بهتر الزامات مالی برای حفظ پلت فرم ارائه دهد.

طبق اخبار بیکینگ، قاضی از بایننس امریکا خواست تا هزینه های تجاری را تا چهارشنبه ثبت کند.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا