بازی

فیلم Princess Diaries 3 در دست تولید قرار دارد

فیلم Princess Diaries 3 در دست تولید قرار دارد

در میان اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت دیزنی قسمت سوم فیلم The Princess Diaries (دفتر خاطرات شاهدخت) را در دست تولید دارد. آدریتا موکرجی، نویسنده‌ی سریال Reacher (ریچر)، سریال Scorpion (اسکورپیون) و سریال Quantum Leap (جهش کوانتومی) فیلم‌نامه‌ی فیلم Princess Diaries 3 را به رشته‌ی تحریر درمی‌آورد.

رسانه‌ی هالیوود ریپورتر با استناد به منابع آگاه اعلام کرد که فیلم Princess Diaries 3 به‌جای ریبوت مجموعه به‌سراغ ادامه داستان فیلم‌های قبلی خواهد رفت. دبرا مارتین چیس که وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی دو قسمت اول را برعهده داشت، برای تهیه‌کنندگی فیلم تازه باز خواهد گشت. ان هتوی هنوز قراردادی برای نقش‌آفرینی در قسمت سوم فیلم دفتر خاطرات شاهدخت ندارد، اما در گذشته به‌طور علنی تمایل خود به ایفای نقش در این فیلم را اعلام کرده بود.

این احتمال وجود دارد که ان هتوی پس از پایان نگارش فیلم‌نامه‌ی Princess Diaries 3 بازگردد. گری مارشال سکان هدایت دو قسمت قبلی را در دست داشت که در سال‌های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۴ روی پرده‌ی سینما رفتند. در این فیلم‌ها ان هتوی در نقش یک نوجوان آمریکایی ظاهر شد که متوجه می‌شود وارث تاج‌وتخت یک پادشاهی اروپایی با نام جنویا است. جولی اندروز، بازیگر The Sound of Music (آوای موسیقی) نیز در این فیلم‌ها با ان هتوی همبازی بود.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا