هاست پرسرعت
بازی

فاش شدن تاریخ پخش قسمت پایانی فصل چهارم انیمه Attack on Titan

فاش شدن تاریخ پخش قسمت پایانی فصل چهارم انیمه Attack on
Titan

به‌نظر می‌رسد که تاریخ پخش نیمه دوم بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan پیش از اعلام رسمی فاش شده باشد.

طرفداران همچنان منتظر اعلام تاریخ پخش نیمه دوم بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan هستند که این قسمت قرار است یک اپیزود یک ساعته باشد. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش قسمت پایانی انیمه حمله به تایتان ظاهرا فاش شده است. اکانت توییتر Attack on Titan Wiki که منبع معتبری برای این مجموعه است و همچنین براساس تصویری که از وب‌سایت شبکه پخش‌کننده انیمه فاش شده، اعلام کرد که قسمت پایانی فصل چهارم انیمه Attack on Titan در تاریخ ۴ نوامبر (۱۳ آبان) پخش خواهد شد.

در حال حاضر این تاریخ توسط ماپا یا شبکه پخش‌کننده رسما تایید نشده است، اما از آنجایی‌که پیش از این وعده پخش این قسمت برای پاییز امسال داده شده بود، می‌تواند درست باشد. در هر حال انتظار می‌رود تاریخ پخش نیمه دوم بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan رسما با انتشار تریلر جدید این انیمه تایید شود که انتظار می‌رود طی روزهای آینده سرانجام این انتظار نسبتا طولانی به پایان برسد.

حمله تایتان ها به شهرها در بخش سوم و نهایی فصل پایانی انیمه Attack on Titan

انیمه Attack on Titan اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۷۶ میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رفته است. بخش اول فصل چهارم انیمه Attack on Titan در ۱۶ قسمت تولید و پخش شد و پارت دوم فصل پایانی انیمه حمله به تایتان نیز در ۱۲ قسمت تولید شده است.

بخش سوم و چهارم انیمه Attack on Titan در دو قسمت یک ساعته تولید شده‌اند که قسمت نهایی در تاریخ نامشخصی از پاییز امسال پخش خواهد شد. در ابتدا ویت استودیو وظیفه ساخت سه فصل اول انیمه حمله به تایتان را بر عهده داشت، اما از فصل چهارم استودیو ماپا به‌عنوان استودیو سازنده اصلی انیمه Attack on Titan معرفی شد که ساخت این انیمه را تا پایان بر عهده دارد.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا