رمز ارز

صرافی کراکن از پپه پر سر و صدا و تازه وارد، استقبال می کند

صرافی کراکن از پپه پر سر و صدا و تازه وارد، استقبال می کند


۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

صرافی کراکن از پپه پر سر و صدا و تازه وارد، استقبال می کند

صرافی کراکن اعلام کرد که میم کوین جدید پپه را وارد لیست خود کرده است.

Pepe، یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین اتریوم، در آوریل ۲۰۲۳ راه اندازی شد. این کریپتو کارنسی به سرعت در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال محبوبیت پیدا کرد و خود را به عنوان یک میم کوین جدید در بلاک قرار داد. به این معنی که می تواند دوج کوین و شیبا اینو را به چالش بکشد.

از هم‌اکنون، کاربران می‌توانند PEPE را در کراکن سرمایه‌ گذاری و معامله کنند. کاربران می توانند به Funding»» بروند و این دارایی را انتخاب کنند.  پس از آن باید گزینه Deposit»» را بزنند و این دارایی را به حساب‌ های خود اضافه کنند.

این توکن از طریق بازارهای نقدی در Kraken و Kraken Pro با حداقل اندازه سفارش ۵۰۰,۰۰۰ PEPE و حداقل شرط سپرده ۲ میلیون PEPE قابل معامله است.

معامله از طریق برنامه Kraken و خرید فوری پس از اینکه شرایط نقدینگی برآورده شد، فعال می شود.

با این حال، کاربران در آمریکای شمالی باید توجه داشته باشند که پپه در حال حاضر در کشورهای مربوطه در دسترس نیست.

در زمان نگارش این مقاله توسط بیکینگ، قیمت پپه ۰.۰۰۰۰۰۱۷۴ دلار است. این توکن به اوج قیمتش یعنی ۰.۰۰۰۰۰۴۳۱ دلار رسید، اما در حال حاضر از این نقطه اوج ۵۹.۴۶ درصد کاهش یافت.

کراکن تنها صرافی نیست که PEPE در آن برای معامله در دسترس است. این توکن همچنین در فهرست های Binance، OKX، Bitget و KuCoin قرار گرفت. بایننس بیشترین سهم از حجم معاملات PEPE را با ۳۳.۴۲ درصد در اختیار دارد.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا