هاست پرسرعت
فناوری

زمان رونمایی IOS۱۷ اعلام شد/ منتظر چه تغییراتی باشیم؟

زمان رونمایی IOS۱۷ اعلام شد/ منتظر چه تغییراتی باشیم؟

به گزارش خبرگزاری بیکینگ، شاید جذاب ترین ویژگی جدید، توانایی استفاده از آیفون قفل شده شما با سیستم عامل iOS ۱۷ باشد که تقریباً شبیه یک صفحه نمایش هوشمند است. قرارهای تقویم، اطلاعات آب و هوا و اعلان‌ها را به سبکی جدید نشان داده می‌شود که یادآور یک صفحه نمایش هوشمند مستقل است.

زمان رونمایی IOS۱۷ اعلام شد/ منتظر چه تغییراتی باشیم؟

ظاهراً این نما فقط زمانی ظاهر می شود که آیفون در جهت افقی باشد. ایده واضح پشت این کار این است که گوشی ها زمانی که روی میز شما قرار دارند مفیدتر شوند. هنگامی که این ویژگی فعال می شود، پس زمینه ای تیره با متن روشن برای خوانایی آسان وجود خواهد داشت.

گفته می شود اپل همچنین در حال کار بر روی یک رابط افقی جدید برای آیپدها است، اما مشخص نیست که چه زمانی ممکن است رخ دهد، زیرا این شرکت اخیرا در ارائه ویژگی های جدید آیفون به تبلت های خود کند بوده است. صحبت از تبلت ها شد، ظاهرا اپل هنوز در حال توسعه تبلتی ارزان قیمت است که می تواند به صورت مغناطیسی به پایه ها متصل شود، اگرچه گفته می شود که این یک امر بسیار کند پیش می رود.

زمان رونمایی IOS۱۷ اعلام شد/ منتظر چه تغییراتی باشیم؟

برنامه Wallet در iOS ۱۷ “تغییرات قابل توجهی” دریافت خواهد کرد و همچنین بهبودهایی در خدمات موقعیت یابی و همچنین یک برنامه ژورنال جدید طراحی شده است.

در نهایت، AirPlay ممکن است در هتل‌ها و «سایر مکان‌هایی که تلویزیون و بلندگو ارائه می‌دهند» ظاهر شود، و خود این ویژگی در نسخه بعدی نرم‌افزار موبایل اپل به همراه SharePlay ارتقا می‌یابد.

انتظار می رود اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود در تاریخ ۵ ژوئن از iOS ۱۷ رونمایی کند.

منبع: GSNARENA

۲۲۷۲۲۷

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا