هاست پرسرعت
رمز ارز

رشد ناگهانی قیمت XRP ریپل به دنبال افشای سخنرانی رئیس سابق SEC

رشد ناگهانی قیمت XRP ریپل به دنبال افشای سخنرانی رئیس سابق SEC

رشد ناگهانی قیمت XRP ریپل به دنبال افشای سخنرانی رئیس سابق SEC

قیمت XRP ریپل به طور ناگهانی ۸ درصد افزایش یافت تا از نظر ارزش بازار از ۱۰ ارز دیجیتال برتر پیشی بگیرد. XRP به طور قابل توجهی از بیت کوین و اتریوم در سود ۲۴ ساعته پیشی گرفت. BTC و ETH به ترتیب ۱.۰۹ و ۰.۴۲ درصد افزایش یافتند.

در زمان نگارش این مقاله توسط بیکینگ، ارز دیجیتال ریپل ۷.۲۱ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت و به ۰.۵۵۵ دلار رسید. این جهش ناگهانی با انتشار ایمیل‌ های مربوط به ویلیام هینمن، مسئول سابق SEC همزمان شد.

هینمن در یک سخنرانی در سال ۲۰۱۸ اظهار داشت که اتریوم اوراق بهادار نبود. جامعه XRP ریپل هیجان ‌زده است زیرا اکنون می‌تواند شاهد اسناد اصلاح شده ویلیام هینمن، مسئول سابق SEC و حرکت‌های متقابل در دعوای حقوقی ریپل و SEC باشد.

النور ترت، خبرنگار فاکس بیزینس، پیوندی به اسناد هینمن در حالی که برداشت خود را از آنها به اشتراک می گذاشت، منتشر کرد.

CryptoLaw، نهاد حقوقی که توسط جان دیتون تأسیس شده است، به برخی اسناد اشاره می کند که هنوز به طور رسمی منتشر نشده است. او می گوید به زودی آنها پست می شوند و همچنین به اشتراک گذاری پیوندها آغاز خواهد شد.

جامعه XRP باید مراقب باشد که عوامل مخرب ممکن است بخواهند از انتشار اسناد سوء استفاده کنند و پیوندهای جعلی ایجاد کنند. آنها برای مشاهده پیوندهای اسناد باید به منابع قابل اعتماد مراجعه کنند.

جامعه XRP ریپل واکنش نشان می دهد

به نقل از یوتودی، جان دیتون، بنیانگذار CyptoLaw، معتقد است که در ایمیل ها به طور واضح تضاد منافع هینمن مشخص می شود.

روزنامه‌ نگار فاکس بیزینس، تصویری از نظرات بخش بازرگانی و بازار در پاسخ به پیش ‌نویس سخنرانی هینمن را به اشتراک گذاشت:

این سخنرانی همان چیزی است که عموم مردم/کاربران بازار منتظر آن بودند، بنابراین ما از سخنرانی و آنچه که در حال برقراری ارتباط است بسیار حمایت می‌کنیم

این روزنامه نگار ناسازگاری های SEC را برجسته کرد. وی گفت که در پرونده ریپل، وکلای SEC استدلال کردند که این سخنرانی صرفاً نظر هینمن بوده و مرتبط با رهنمود بازار نیست.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا