هاست پرسرعت
فناوری

درز اطلاعات محرمانه یوفوها/ آمریکا سفینه فضایی نگه می‌دارد!

درز اطلاعات محرمانه یوفوها/ آمریکا سفینه فضایی نگه می‌دارد!

به گزارش خبرگزاری بیکینگ، اخیرا یکی از مقامات اطلاعاتی سابق آمریکا با افشاگری اعلام کرد که دولت این کشور، چندین وسیله حمل و نقل “دست نخورده ” متعلق به موجودات فرازمینی را در اختیار دارد و بعد از انتشار این افشاگری‌ها بود که از دولت آمریکا خواسته شد تا از شواهد موجود درباره یوفوها رونمایی کند.

دیوید گروش، یکی از مقامات سابق اطلاعاتی آمریکاست که مسئولیت تجزیه و تحلیل پدیده‌های غیرعادی غیرقابل توضیح (UAP) را در یکی از آژانس‌های دفاعی آمریکا عهده‌دار بود. حالا او مدعی شده که دولت آمریکا به چند وسیله حمل و نقل با منشا غیرانسانی دسترسی دارد.

adobestock_143826172.jpeg

طبق گفته آقای گروش به دبریف، اطلاعات درباره این وسایل نقلیه به صورت غیرقانونی از کنگره آمریکا پنهان می‌شود. او در عین حال یادآوری کرده که وقتی که او اطلاعاتی محرمانه مربوط به این وسایل نقلیه را در اختیار کنگره قرار داد، با اقدامات تندی از سوی مقامات دولتی روبرو شد و در ماه آوریل، پس از ۱۴ سال فعالیت در سازمان اطلاعاتی آمریکا، پست دولتی‌اش را ترک کرد.

جاناتان گری، یکی از مقامات اطلاعاتی فعلی آمریکا در مرکز اطلاعات ملی هوا و فضا (Nasic)، وجود مواد عجیب و غریب را تائید کرد و در این باره گفت:« ما تنها نیستیم.»

این افشاگری‌ها در شرایطی انجام شده که انبوهی از مشاهدات و گزارش‌ها، بار دیگر توجهات را به سفینه‌های بیگانه و سفرهای احتمالی موجودات فرازمینی به سیاره ما در سال‌های اخیر جلب کرده است.

227227

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا