رمز ارز

تحلیل قیمت میکر: سود بیشتر با یک حرکت | 12 شهریور

تحلیل قیمت میکر: سود بیشتر با یک حرکت | 12 شهریور

تحلیل قیمت میکر: سود بیشتر با یک حرکت | 12 شهریور

قیمت میکر تحت کنترل خریداران درآمده و در 48 ساعت گذشته بیش از 20 درصد افزایش داشته است. حرکت صعودی قیمت در روزهای گذشته پس از ریتریسمنت ماه آگوست باعث شده روند صعودی میکر در تایم فریم های بلندمدت حفظ شود.

افزایش قیمت همراه با افزایش حجم آن چین با شرایط فعلی بازار که توسط بیت کوین ایجاد شده تناقض دارد. این باعث شده MKR بتواند در تایم فریم های میان مدت و بلندمدت صعودی تر شود.

نمودار 12 ساعته قیمت میکر / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار 12 ساعته قیمت میکر / تتر

با نگاه به نمودار در تایم فریم 12 ساعته مشخص می شود قیمت در فاصله 14 تا 25 آگوست بیش از 22 درصد افت کرده است. اما خریداران در سطح 100 درصد فیبوناچی (986 دلار) حمایت کرده اند و قیمت از سطح 78.6 درصد فیبوناچی (1039 دلار) در 31 آگوست رالی خود را آغاز کرده است.

با اینکه قیمت بین سطوح 38.2 درصد و 23.6 درصد کند حرکت کرده، اندیکاتورها چشم انداز صعودی پیدا کرده اند. اندیکاتور مکدی یک برخورد صعودی قوی داشته که نشان دهنده قدرت گاوی است.

بر اساس تحلیل بیکینگ، اندیکاتور RSI در سطح 61، فشار خرید قابل قبول را نشان می دهد. اندیکاتور OBV هم به بالارفتن ادامه داده که نشان دهنده تقاضای بالا برای میکر است.

بر اساس سطوح فیبوناچی، خریداران می توانند در سطوح 1233 دلار و 1292 دلار سود بیشتری کسب کنند. اما اگر قیمت از سطوح بالا پس زده شود ممکن است خرس ها کنترل قیمت را پس بگیرند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت میکر: سود بیشتر با یک حرکت | 12 شهریور» با ما درمیان بگذارید.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا