هاست پرسرعت
رمز ارز

تحلیل قیمت لایت کوین: جنگ ماینرها با خرس ها | ۲۶ خرداد

تحلیل قیمت لایت کوین: جنگ ماینرها با خرس ها | ۲۶ خرداد

تحلیل قیمت لایت کوین: ضرورت عبور از مقاومت | 2 خرداد

قیمت لایت کوین دیروز ۴ درصد افزایش پیدا کرد. احساسات وزنی هم اکنون به تعادل رسیده و ماینرها ممکن است بتوانند رفتار آینده قیمت را تعیین کنند.

با نزدیک شدن رویداد هاوینگ لایت کوین، ماینرهای این ارز دیجیتال پوزیشن های صعودی خود را دوبرابر می کنند. اما آیا آنها قدرت کافی برای ایجاد اعتماد در شرایط ترس و عدم قطعیت بازار را دارند؟

ماینرها در ماه جاری وضعیت صعودی خود را حفظ کرده اند. داده های آن چین نشان می دهد با وجود عقب نشینی ۱۶ درصدی قیمت LTC، ماینرها در حال افزایش ذخایر خود هستند.

به گزارش بیکینگ، طبق داده های اینتودبلاک، ماینرهای لایت کوین از ۳۱ می تا ۱۶ ژوئن، ۲۵۰۰۰۰ به ذخایر خود افزوده اند.

این افزایش اعتماد در هفته ای که عوامل مختلف از جمله نگرانی های قانون گذاری در فضای کریپتو باعث گسترش ترس و تغییر احساسات شد اتفاق افتاد. اکنون ماینرها بیش از ۲.۵ درصد از کل عرضه در گردش لایت کوین را در اختیار دارند. به همین دلیل چشم انداز صعودی آنها می تواند تاثیر زیادی در رفتار قیمت در روزهای آینده داشته باشد.

در هفته ای که گذشت احساسات پیرامون LTC تقریبا خنثی بود. معیار احساسات وزنی چشم انداز سرمایه گذاران را با مقایسه تعداد منشن های مثبت نسبت به منشن های منفی می سنجد. در این هفته، احساسات وزنی LTC در محدوده منفی ۰.۴۵ در محدوده خنثی قرار داشت. این نشان می دهد احساسات منفی بازار بزرگ روی لایت کوین تاثیری نداشته است. البته این اتفاق ممکن است به دلیل قرار نگرفتن نام لایت کوین در فهرست اوراق بهادار توسط Sec باشد. مقدار پایین این احساسات گاهی نشان دهنده این است که هنوز فضای کافی برای افزایش قیمت وجود دارد.

پیش بینی قیمت لایت کوین

اگر ماینرهای گاوی بتوانند سایر سرمایه گذاران را نیز جذب کنند، احتمالا قیمت به سمت ۸۵ دلار حرکت خواهد کرد. اما برای اینکه گاوها کنترل را به دست بگیرند ابتدا باید مقاومت ۷۸ دلار شکسته شود.

نمودار یک روزه قیمت لایت کوین / دلار

نمودار یک روزه قیمت لایت کوین / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

بر خلاف آن، اگر خرس ها قیمت را به زیر محدوده حمایتی مهم ۷۰ دلار برسانند سناریوی صعودی خنثی می شود. در این صورت احتمال افت قیمت تا ۶۵ دلار وجود خواهد داشت.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت لایت کوین: جنگ ماینرها با خرس ها | ۲۶ خرداد» با ما درمیان بگذارید.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا