رمز ارز

تحلیل قیمت اتم: احتمال بریک اوت کازموس | ۲۷ اردیبهشت

تحلیل قیمت اتم: احتمال بریک اوت کازموس | ۲۷ اردیبهشت


۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل قیمت اتم: احتمال بریک اوت کازموس | 27 اردیبهشت

قیمت اتم از ۱۷ آوریل روند نزولی را تجربه کرده و تا از ۱۲.۸۸ دلار تا کف ۱۰.۱۲ دلار افت کرده اما به تازگی کمی بازیابی شده است.

از ۸ فوریه تا ۱۷ می قیمت دچار افت ۳۲.۸۹ درصدی شد و در ۹ می کف ۱۰.۱۷۵ دلار را ثبت کرد. در ماه جاری اتم افزایش تقاضا داشته که منجر به عملکرد بهتر قیمت شده است.

طبق بررسی بیکینگ، ارزش اتم در ۲۴ ساعت گذشته کاهش ۰.۹۵ درصدی داشته اما حجم معاملاتی در همین مدت ۹.۰۴ درصد رشد کرده و به ۸۵ میلیون دلار رسیده است. این نشان می دهد بازار کازموس فعالیت زیادی دارد و خریداران و فروشندگان در معاملات شرکت می کنند.

افزایش ۹ درصدی نوسان قیمت احتمال تغییر قیمت را نشان می دهد اما احساسات بازار همچنان نزولی است و شاخص ترس و طمع در سطح ۲۸ و محدوده ترس قرار دارد.

تحلیل تکنیکال قیمت اتم

میانگین های متحرک ساده ۲۰۰ و ۵۰ روزه بالاتر از قیمت فعلی قرار دارند. این گویای روند نزولی بازار در تایم فریم های کوتاه و بلندمدت است.

نمودار یک روزه قیمت اتم / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

اندیکاتور RSI در سطح ۴۴ عدم قطعیت در بین خریداران و فروشندگان را نشان می دهد. منطقه خنثی در این اندیکاتور نشانگر فشار کم از طرف خریداران و فروشندگان است.

با این حال، در اندیکاتور مکدی، خط مکدی بالاتر از خط سیگنال قرار گرفته که نشان دهنده احتمال مومنتوم صعودی است. هیستوگرام این اندیکاتور هم بالاتر از صفر احساسات مثبت را نشان می دهد.

به نظر می رسد پیشرفت های اکوسیستم کازموس می تواند در آینده سرمایه گذاران بیشتری را جذب کند. اما در حال حاضر بازار در وضعیت عدم قطعیت قرار دارد و پیش از اتخاذ هر تصمیمی باید منتظر نشانه های محکم تری در پرایس اکشن باشیم.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت اتم: احتمال بریک اوت کازموس | ۲۷ اردیبهشت» با ما درمیان بگذارید.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا