رمز ارز

تحلیل قیمت آربیتروم: ضعیف و ناامید | 6 شهریور

تحلیل قیمت آربیتروم: ضعیف و ناامید | 6 شهریور

تحلیل قیمت آربیتروم: کاهش تقاضا با وجود رشد قیمت | 28 تیر

در صورتی که خریداران نتوانند در سطح 23.6 درصد فیبوناچی پیروز شوند کنند قیمت آربیتروم فرصت دوباره ای برای شورت گرفتن ارائه خواهد داد.

آربیتروم هم مانند سایر آلت کوین ها در نیمه دوم ماه آگوست دچار افت شد. با این ریزش، سطح روانی 1 دلار شکسته شد. در تایم فریم های کوتاه و بلندمدت ساختار بازار نزولی شده و در حال حاضر احتمال سود گرفتن از پوزیشن های شورت افزایش یافته است.

نمودار 4 ساعته قیمت آربیتروم  / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار 4 ساعته قیمت آربیتروم  / تتر

ابزار ریتریسمنت فیبوناچی (زرد) بین سقف و کف قیمت در ماه آگوست رسم شده است. سطح 23.6 درصد فیبوناچی در 0.982 یک حمایت کلیدی بود که اکنون تبدیل به مقاومت شده است. هم اکنون قیمت در حال نزدیک شدن به این مقاومت است.

اما با حرکات ضعیف قیمت بیت کوین، پس زده شدن قیمت در سطح 23.6 درصد می تواند فرصت شورت گرفتن با سود مناسب را ارائه دهد. در این صورت بهتر است حد سود روی 0.921 دلار و نقطه ورود 0.982 دلار در نظر گرفته شود.

در تحلیل بیکینگ، بسته شدن یک کندل بالاتر از یک دلار می تواند این فرضیه نزولی را خنثی کند. چنین صعودی می تواند قیمت ARB را به اهداف 1.02 و 1.06 دلار نزدیک کند.

همزمان، اندیکاتور RSI در نیمه دوم ماه آگوست پایین تر از سطح 50 باقی مانده که نشان دهنده فروکش کردن فشار خرید است. هم اکنون RSI در حال نزدیک شدن به سطح 50 است و در صورت بازگشت، سیگنال تغییر روند خواهد بود.

اندیکاتور گردش پول چایکین (CMF) هم پایین تر از آستانه است که نشان می دهد خروج سرمایه بیشتر است. این موضوع هم فرصت مناسب برای شورت گرفتن را تصدیق می کند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت آربیتروم: ضعیف و ناامید | 6 شهریور» با ما درمیان بگذارید.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا