هاست پرسرعت
علم و دانش

تبدیل مرسدس بنز لوکس به وانت آفرود/ عکس

تبدیل مرسدس بنز لوکس به وانت آفرود/ عکس

«پیت ۲۶ موتوراسپرتز» (Pit26 Motorsports) کمپانی سفارشی‌ساز «کلاس G مرسدس بنز» مستقر در کالیفرنیا، خودرویی ساخته و آن را قوی‌ترین پیکاپ آفرود خود نامیده است. این کمپانی خودروی «مرسدس بنز ۴ در ۴ » را به یک پیکاپ کشیده با عمر بالای سواری تبدیل می‌کند که کاملا برای سفرهای یک شبانه روزی ماجراجویانه مناسب است. این پیکاپ مانند یک وانت «برابوس» است که فقط برای آمریکا ساخته شده است.

«پیت ۲۶»این ساختار خاص را برای دوستداران زندگی در فضای باز که به دنبال سفر به همه جا از سواحل دور افتاده تا قله‌های مرتفع هستند، توسعه داده است. این پروژه با یک مرسدس «AMG G63» جدید آغاز شد. فضای داخلی لوکس این خودرو دست نخورده باقی ماند، اما بیرون آن از نقاط تماس تایر به زمین گرفته تا بالای سقف، دست خوش تغییرات زیادی شد.

تبدیل مرسدس بنز لوکس به وانت آفرود/ عکس

همانطور که از نگاه اول مشخص است، Pit۲۶ از ترفند همیشه محبوب محورهای پورتال استفاده می‌کند تا G63 را تقریبا ۱۵ سانتی متر از سطح زمین بلندتر کند. به منظور پیشگیری از آسیب به زیر بدنه این پیکاپ در صورت برخورد به اشیاء بلند در طول مسیر، یک بسته محافظ به زیر بدنه این خودرو افزوده شده است.

بسته به زاویه‌ای که از آن نگاه می‌کنید، چیزی که ممکن است در نگاه اول مشخص باشد یا مشخص به نظر نرسد، این است که Pit26 فاصله بین دو محور را نزدیک به ۵۱ سانتی‌متر افزایش داده است که این باعث تثبیت تخت کوچک وانت که دقیقا پشت این پیکاپ چهار در قرار گرفته، شده است. بالاتر از این تخت در فضای پشت وانت دو میله عریض محافظ دوچرخه پیچ می شود، که همچنین برای نگه داشتن ابزارهای تجاری مانند بیل، اره برقی و تخته های کششی استفاده می‌شود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانیدبه صفحه لیست قیمت روز خودرو در بیکینگ مراجعه کنید.

۵۸۵۸

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا