بازی

تاریخ عرضه Marvel’s Spider-Man 2 به زودی اعلام خواهد شد

تاریخ عرضه Marvel’s Spider-Man 2 به زودی اعلام خواهد
شد

پس از نمایش بازی Marvel’s Spider-Man 2 در شوکیس پلی استیشن، اطلاعات بیشتری از آن منتشر شده است.

دیروز بود که گیم‌پلی بازی Marvel’s Spider-Man 2 برای اولین‌بار نمایش داده شد و اکنون استودیو اینسامنیاک گیمز اطلاعات جدیدی از این بازی انحصاری PS5 را در بلاگ رسمی پلی استیشن به‌اشتراک گذاشته است. تایید شد منطقه East River در Queens یکی از بخش‌های جدیدی است که بازیکنان در آن کاوش خواهند کرد.

دکمه L1 دسته برای قدرت‌های سیمبیوت جدید پیتر تنظیم شده است. همچنان می‌توان در بازی Dodge کرد، اما برخی حملات نیازمند Parry هستند. انیمیشن‌های جدید مبارزات و تیک‌داون برای نمایش یک پیتر پارکر هیجانی‌تر اضافه شده‌اند. اینسامنیاک همچنین به کندوکاو در رابطه شخصی پیتر با سیمبیوت و نحوه تاثیر آن روی افراد نزدیک او هم اشاره کرده است.

قابلیت جدید Web Wings به پیتر یا مایلز اجازه گشت‌وگذار در شهر را می‌دهد. می‌توان از تونل‌های بادی برای افزایش سرعت استفاده کرد و SSD کنسول پلی استیشن 5 باعث تسهیل بارگذاری سریع موارد درون بازی می‌شود. برای بازیکنان مشتاق به مخفی‌کاری یا مبارزات، قابلیت‌ها و گجت‌های جدید اضافه شده که شامل تیک‌داون‌های دوگانه و وب لاین برای ساخت زیپ لاین است.

مبارزه اسپایدرمن با دشمنان در Marvel’s Spider-Man 2

قدرت الکتریکی و درخشان مایلز مورالس در Marvel’s Spider-Man 2

قابلیت Web Grabber دشمنان را به سمت یکدیگر می‌کشد. مایلز می‌تواند با قابلیت Chain Lighting قدرت Venom Blast خود را به دشمنان نزدیک انتقال دهد یا از Thunder Burst برای حمله شدید و ویرانگر به زمین استفاده کند. هر قهرمان درخت مهارت خاص خود را دارد. درعین‌حال یک درخت مهارت مشترک هم وجود دارد که ارتقای آن برای هردو شخصیت اعمال می‌شود. گجت‌ها هم مشترک هستند و آن‌ها حتی با یکدیگر تمرین خواهند کرد.

از بعد گرافیکی، سایه‌ها و بازتاب‌های چشم‌گیرتر، تکسچرهای باکیفیت‌تر و تراکم ذرات بالاتر در بازی وجود دارند. صدای سه‌بعدی و پشتیبانی‌از تریگرهای انطباقی و بازخورد لمسی دوال‌سنس هم اضافه شده است.

با اینکه تاریخ انتشار بازی مشخص نیست، اما اینسامنیاک امیدوار است به‌زودی آن را اعلام کند. بازی Marvel’s Spider-Man 2 در پاییز امسال برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا