رمز ارز

بهترین صرافی هنگ کنگ خدماتش را به روزرسانی کرد

بهترین صرافی هنگ کنگ خدماتش را به روزرسانی کرد

بهترین صرافی هنگ کنگ خدماتش را به روزرسانی کرد

OKX، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات و یک شرکت پیشرو در فناوری Web3 است. این صرافی با انتشار نسخه پیشرفته برنامه خود به کاربران امکان می دهد در معاملات نقطه ای امن و مطمئن دارایی های مجازی شرکت کنند.

طبق اخبار صرافی ها، امروز صرافی لیست توکن های مجازی را برای سرمایه گذاران را اعلام کرد. آنها عبارتند از BTC، ETH، ADA، MATIC، SOL، DOT، UNI، LINK، SAND، LTC، AVAX، AXS، ATOM، XLM، USDT و USDC . کاربران می توانند ۱۶ دارایی مجازی اصلی از جمله BTC، ETH و چندین مورد دیگر را از طریق برنامه خریداری، بفروشند و تبدیل کنند.

توکن ها را می توان با HKD، ApplePay، Visa و Mastercard از طریق ارائه دهندگان شخص ثالث خریداری کرد.

OKX آماده راه اندازی یک نهاد نظارتی جدید برای VASP ها در هنگ کنگ می شود. در طول سال گذشته، OKX عملیات و کنترل های خود را برای برآوردن الزامات نظارتی افزایش داد.

مرکز ارز دیجیتال هنگ کنگ

این شهر در آرزوی تبدیل شدن به یک مرکز پر رونق برای دارایی های دیجیتال در حمایت از اهداف سیاستی دولت است.

به نقل از کوین گیپ، OKX فعالانه با مقامات دولتی همکاری می کند تا اقدامات امنیتی، راه حل های نگهداری، پروتکل های ضد پول شویی را ارائه دهد. هدف آن رعایت استانداردهای سختگیرانه مورد انتظار از VASP های دارای مجوز است.

Lennix Lai، مدیر ارشد بازرگانی جهانی OKX، بر تعهد این شرکت به ارائه یک تجربه تجارت ارز دیجیتال امن و کاربرپسند برای کاربرانش تاکید کرد.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا