رمز ارز

برداشت بیت کوین توسط بایننس به طور موقت متوقف شد

برداشت بیت کوین توسط بایننس به طور موقت متوقف شد


۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

برداشت بیت کوین توسط بایننس به طور موقت متوقف شد

بایننس اعلام کرد که برداشت بیت کوین بر روی پلتفرم خود را به دلیل ازدحام به طور موقت متوقف می کند.

این صرافی اعلام کرد که این توقف به دلیل ازدحام است که در شبکه بیت کوین تجربه می‌ شود.

دوره‌های شلوغی شبکه می‌ تواند باعث نارضایتی تعداد زیادی از تریدرها شود. زیرا معمولا زمان‌ های زیادی برای درخواست‌ های واریز و برداشت درخواست می شود. تعلیق برداشت توسط Binance راهی برای نجات کاربران از این استرس است. این روش تا رفع ازدحام در نظر گرفته می شود.

بایننس گفت که یک تیم اختصاصی در حال حاضر بر روی یک تعمیر مهم کار می‌کند. این تعمیر تا زمانی که شبکه تثبیت شود ادامه خواهد داشت و در اسرع وقت برداشت های بیت کوین را باز خواهد کرد.

Binance به عنوان بزرگترین صرافی با بیشترین نقدینگی، نام خود را در دنیای کریپتو و حفظ آرامش در جامعه تثبیت کرده است. این صرافی علیرغم ثبت رکورد ممکوین های پپه و فلوکی اینو در آخر هفته، پیشتازی خود را در صنعت حفظ کرده است.

با این حال به نقل از کوین گیپ، با ازدحام مداوم، سؤالاتی در مورد سلامت پروتکل بیت کوین در صنعت مطرح شد.

علت احتمالی تراکم بیت کوین در بایننس

ساعاتی قبل از اینکه Binance توقف برداشت را گزارش کند، یکی از کاربران توییتر تایید کرد که بیت کوین تحت یک حمله DOS قرار دارد.

این کاربر اذعان داشت که، مکانیسم حمله به نظر می رسد که Ordinals shitcoining است و با پیش بینی های او، کل حمله ممکن است تازه شروع شده باشد.

بیت کوین به عنوان چند منظوره ترین پروتکل در اکوسیستم بلاک چین مشهور است. این تشخیص ممکن است به زودی از بین برود زیرا برخی از عملکردهای قراردادهای هوشمند اکنون در شبکه در حال ساخت هستند. این قراردادهای هوشمند دارای بردارهای حمله زیادی هستند. این بردارها ممکن است تا حد زیادی یکپارچگی شبکه را به خطر بیاندازند، هم اکنون هم نشانه‌ هایی از این حملات  تجربه می شود.

در مجموع، قیمت بیت‌کوین بدون تغییر باقی ماند. زیرا در حال تغییر قیمت در ناحیه ۲۸۹۴۱.۹۰ دلار است که ۰.۷۱ درصد افزایش را ثبت کرد. در زمان نگارش این مقاله توسط بیکینگ، صرافی اعلام کرد که برداشت بیت کوین را از سر گرفته است.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا