بازی

بازی موبایل Clash of Clans از دسترس کاربران ایرانی خارج شد [بروزرسانی: رفع فیلتر شد]

بازی موبایل Clash of Clans از دسترس کاربران ایرانی خارج شد [بروزرسانی: رفع فیلتر شد]

بروزرسانی ۱۲ مهر: بر اساس بررسی‌های صورت‌گرفته، به‌نظر می‌رسد که بازی کلش آو کلنز در ایران رفع فیلتر شده و می‌توان بدون مشکل به تجربه آن پرداخت. با این حال هنوز هم مشکلات زیادی در دسترسی به برخی بازی‌های دیگر وجود دارد که برخی به دلیل فیلتر شدن و برخی هم به دلیل اختلال‌هایی که منجر به محدودیت نَت تایپ کاربران ایرانی شده، فعلا در دسترس نیستند. لطفا شما هم وضعیت خود در دسترسی به بازی‌های مختلف از جمله کلش آو کلنز را با بیکینگ به‌اشتراک بگذارید. 

متن اصلی خبر ۲ مهر: طی روز‌های گذشته، شاهد از دسترس خارج شدن فروشگاه‌هایی مثل اپ استور و گوگل پلی بودیم. حال مشخص شده بازی موبایل Clash of Clans هم از دسترس کاربران ایرانی خارج شده و امکان استفاده آن با آی‌پی ایران وجود ندارد. Clash of Clans را می‌توان یکی از بازی‌های پرطرفدار بین کاربران موبایل دانست و بین کاربران ایرانی هم هواداران بسیاری دارد. این بازی پیش‌تر هم یک بار اتفاق مشابهی را در ایران تجربه کرده بود که پس از مدتی رفع شد و باید دید از دسترس خارج شدن فعلی هم موقتی است یا خیر. 

به هر حال این اتفاق باعث شده تا بازیکنان ایرانی نتوانند به آی‌پی ایران از بازی Clash of Clans استفاده کنند و فعلا تنها روش تجربه آن تغییر آی‌پی است. 


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا