بازی

بازگشت کابوس‌ها در تریلر فیلم ترسناک Five Nights at Freddy’s

بازگشت کابوس‌ها در تریلر فیلم ترسناک Five Nights at
Freddy’s

یونیورسال پیکچرز تریلر جدیدی از فیلم Five Nights at Freddy’s را پخش کرد که مواجهه جاش هاچرسون با کابوس‌ها در نخستین روز کارش را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت یونیورسال پیکچرز سرانجام نخستین تریلر فیلم Five Nights at Freddy’s (پنج شب با فردی) را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این تریلر شروع کابوس‌های یک نگهبان با نقش‌آفرینی جاش هاچرسون در اولین روز آغاز کار در یک پیتزافروشی را نشان می‌دهد. این فیلم ترسناک در تاریخ ۵ آبان (۲۷ اکتبر) روی پرده سینما می‌رود و در همین تاریخ از شبکه پیکاک تقدیم طرفدارها می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

متیو لیلارد، بازیگر فیلم Scooby-Doo (اسکوبی-دو)، پایپر روبیو، بازیگر سریال Unstable (ناپایدار)، الیزابت لیل، بازیگر فیلم Countdown (شمارش معکوس)، مری استوارت مسترسون، بازیگر فیلم Heaven’s Prisoners (زندانیان بهشت)، لوکاس گرانت، بازیگر فیلم The Patient (بیمار)، کت کانر استرلینگ، بازیگر سریال The Gifted (بااستعداد) و جسیکا بلکمور، بازیگر فیلم Mina (مینا) درکنار جاش هاچرسون در فیلم Five Nights at Freddy’s بازی می‌کنند.

فیلم Five Nights at Freddy’s ماجراهای یک نگهبان پریشان‌ با نقش‌آفرینی جاش هاچرسون را دنبال می‌کند که در پیتزافروشی خانواده‌پسند Freddy Fazbear’s Pizza شروع به کار می‌کند. این نگهبان در اولین شب کار در این مکان متوجه می‌شود که جان سالم به در بردن از شیفت شب به این سادگی‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود. زیرا موجودات غول‌پیکر انیماترونیک شروع به حرکت و کشتن همه افرادی می‌کنند که پس از نیمه‌شب در آن‌جا باقی مانده باشند.

اما تمی، کارگردان فیلم The Wind (باد) سکان هدایت فیلم Five Nights at Freddy’s را برعهده داشت و با همکاری ست کودبک و اسکات کاتون، خالق بازی‌های مجموعه فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورد. این فیلم توسط شرکت بلوم‌هاوس پروداکشنز و شرکت استرایکر اینترتینمنت تولید می‌شود و شرکت یونیورسال پیکچرز مسئول توزیع آن است. جیسون بلام و اسکات کاتون به‌عنوان تهیه‌کنندگان این اقتباس سینمایی ترسناک فعالیت داشتند.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا