رمز ارز

ارز فلاکس چیست؟ | آیا ارز FLUX ارزی آینده دار است؟

ارز فلاکس چیست؟ | آیا ارز FLUX ارزی آینده دار است؟

ارز فلاکس چیست؟ | آیا ارز FLUX ارزی آینده دار است؟

فلاکس (FLUX) یک پلتفرم اوراکل است که امکان استفاده از قراردادهای هوشمند بین زنجیره‌ای را فراهم می‌کند. در کمال تعجب، FLUX هیچ رقیب اصلی در عرصه بلاک چین ندارد. با این حال، با رقابت بی رحمانه‌ای از سوی ارائه‌دهندگان ابر متمرکز مانند AWS مواجه است. با ما همراه باشید تا شما را با کوین فلاکس و شبکه بلاک چین آن آشنا کنیم.

آیا فلاکس در مواجهه با افزایش پذیرش بلاک چین و افزایش نیاز به اوراکل‌های زنجیره‌ای، می‌تواند به یک رهبر در بازار در زمینه ارائه خدمات محاسباتی غیرمتمرکز تبدیل شود؟ در اینجا به این سؤال پاسخ می‌دهیم و پیش بینی قیمت توکن فلاکس را در سال‌های آینده بررسی می‌کنیم.

فلاکس (FLUX) چیست؟

فلاکس اولین بار در سال ۲۰۱۸ با نام ZELcash (ZEL) معرفی شد. این ارزدیجیتال در اصل، به عنوان یک‌ هارد فورک Zcash ظاهر شد. در ۲۷ مارس ۲۰۲۱، ZEL متوقف شد و دوباره با نام Flux راه اندازی شد. اکوسیستم فلاکس مجموعه‌ای از خدمات محاسباتی غیرمتمرکز و فناوری‌های Blockchain-as-a-service (BaaS) است که یک محیط توسعه غیرمتمرکز را فراهم می‌کند.

BaaS اصطلاحی است که به زیرساخت‌ها و مدیریت مبتنی بر ابر شخص ثالث برای شرکت‌هایی که برنامه‌های بلاک چین را ایجاد و اجرا می‌کنند، اطلاق می‌شود. BaaS چیزی شبیه میزبان وب است زیرا عملیات پشتیبان را برای یک برنامه یا پلتفرم مبتنی بر بلاک چین انجام می‌دهد.

اکوسیستم فلاکس با مکانیزم اجماع ‌اثبات کار (POW) فعالیت می کند که مشوق‌هایی را برای میزبان‌های سخت‌افزار، حاکمیت زنجیره‌ای و کاهش بازیگران بد از طریق الزامات استیکینگ برای اجرای سخت‌افزار فراهم خواهد کرد.

پس از واریز سرمایه موردنیاز فلاکس در کیف پول خود، اپراتورهای گره فلاکس می‌توانند در قالب سه سطح، سخت افزار موردنیاز را برای راه اندازی انتخاب کنند. این ویژگی به هرکسی در سراسر جهان امکان می‌دهد تا در شبکه مشارکت سخت‌افزاری داشته باشد.

به طور خلاصه، فلاکس به کاربران این امکان را می‌دهد که محصولات بلاک چین منحصر به فرد خود را ایجاد کنند، شرکای استراتژیک قدرت پردازش را مهار کرده و توسعه‌دهندگان مستقل بلاک چین، ایده‌های خود را راه اندازی نمایند.

ارزدیجیتال فلاکس (FLUX) چیست؟

ارزدیجیتال فلاکس (FLUX) چیست؟

رتبه فعلی ارز فلاکس در سایت کوین مارکت کپ

فلاکس یک ارزدیجیتال با بلاک چین خاص خود است. با این حال، “دارایی‌های موازی” در این شبکه وجود دارد که ارز حاکمیتی فلاکس را قادر می‌سازد تا روی تمام پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) مانند کادنا (KDA)، زنجیره هوشمند بایننس (BSC)، اتریوم (ETH)، ترون (TRX) و سولانا (SOL) کار کند.

فلاکس ارزدیجیتال بومی ‌اکوسیستم FLUX است که در بلاک چین Flux و چندین زنجیره برتر دیگر قابل دسترسی است و برای انجام عملیات و عملکرد این پروژه حیاتی است.

فلاکس به عنوان یک دارایی چندکاربری، FluxNodes را مشوق و وثیقه می‌کند. فلاکس همچنین واحد مبادله برای تراکنش‌های شبکه است. در ۳۱ ژوئن ۲۰۲۲، Flux به ۱۰۰ میلیون عرضه قفل شده رسید. تا ۱۸ آگوست، شبکه دارای ۱۰۶.۴ میلیون کوین قفل شده فلاکس و ۱۲۹۲۹ گره فعال بود.

فلاکس لبز (FluxLabs) چیست؟

فلاکس FluxLabs را ارائه می کند. FluxLabs یک برنامه انکوباسیون و شتابدهی تکنولوژی ها برای شرکت‌های مبتنی بر فناوری بلاک‌چین است که بر راه‌اندازی‌های اولیه در بخش‌های رو به رشد بلاک چین و ارزهای دیجیتال تأکید دارد.

این برنامه به سه بخش تقسیم می‌شود:

  • کشف کاربرد تخصصی در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال
  • جلسات طوفان فکری ساختاریافته، گردهمایی‌های اجتماعی و ترویج مشترک طرح‌های فلاکس و FluxLabs.
  • ایجاد ارتباط با پروژه‌های مشابه و نوآوری‌ها و همکاری‌ها در بازار مشترک.

FluxLabs بر ابتکاراتی تمرکز دارد که به فناوری‌های ارزشمند و کاربردی در اکوسیستم بلاک چین فلاکس کمک می‌کند. بنابراین، تمام ایده‌های پذیرفته شده در برنامه FluxLabs باید کاملاً عملیاتی و دارای یک طرح تجاری قابل بررسی باشند.

نقشه راه ارز فلاکس چیست؟

شبکه Flux در سه سال گذشته در حال توسعه مداوم بوده است. تیم فلاکس متعهد به ساخت، بدون توجه به شرایط بازار ارزهای دیجیتال است. هدف اصلی در فلاکس ساختن نسل بعدی قدرت محاسباتی غیرمتمرکز است. این قدرت توسط مردم خلق شده و برای مردم به کار گرفته می‌شود.

بنیانگذاران ارز فلاکس چه کسانی هستند؟

بنیانگذاران ارز فلاکس چه کسانی هستند؟

تیم ارز فلاکس – عکس از zelcore.io

فلاکس (یا همان Zel) سه هم بنیانگذار دارد. دنیل کلر (Daniel Keller) اکنون مدیر استراتژی فلاکس است. تادیس کمنتا (Tadeas Kmenta) هم از آغاز همراه فلاکس بوده و هم اکنون به عنوان مدیر نوآوری آن برای ایجاد فناوری های جدید در فلاکس تلاش می کند. پارکر هانی من (Parker Honeyman) هم به عنوان مدیر عملیاتی این پروژه در حال فعالیت است. این متخصصان، کارکنان آنها و ۱۲۰۰۰ گره محاسباتی FLUX در سراسر جهان ارزش فلاکس را بالا می‌برند.

ویژگی‌های اصلی ارز فلاکس چیست؟

در زیر برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد پلتفرم کوین FLUX آورده شده است:

گره‌های PlFlux را می‌توان بر روی سخت‌افزار Raspberry Pi، PC، Server و VPS در سرتاسر جهان اجرا کرد. این امکان برای اپراتورهای گره‌های فلاکس وجود دارد که علاوه بر کوین های فلاکسی که برای تکمیل بلوک‌ها دریافت می‌کنند، با میزبانی برخی از برنامه‌های خاص، فلاکس بیشتری کسب کنند. فلاکس یک ارزدیجیتال POW قابل استخراج با پردازنده گرافیکی است که مدیریت DAO روی زنجیره و همچنین الزامات استیکینگ برای محافظت از شبکه در برابر احزاب مخرب را ممکن می‌کند.

فلاکس نسل بعدی محاسبات غیرمتمرکز Web3 است. فلاکس با بیش از ۱۰۰۰۰ گره در سراسر جهان ۷۵۰۰۰ vCore، ۲۲۸.۱۹ ترابایت RAM و ۵.۱۱ پتابایت فضای ذخیره سازی را ارائه می‌دهد. این مشخصات، مشخصات بی سابقه‌ای برای یک شبکه محاسباتی غیرمتمرکز وب ۳ است.

وایت پیپر ارز فلاکس

وایت پیپر شبکه محاسباتی غیرمتمرکز فلاکس در آوریل ۲۰۲۱ منتشر شد. این وایت پیپر شامل ۱۲ صفحه است. در این وایت پیپر آمده است: «اکوسیستم Flux مجموعه‌ای از خدمات محاسباتی غیرمتمرکز و راه‌حل‌های «بلاک ‌چین به‌ عنوان یک سرویس (BaaS)» است که یک محیط توسعه غیرمتمرکز و شبیه به AWS را ارائه می‌دهد. فلاکس از یک کوین بومی مبتنی بر اثبات کار (POW) برای نیرو بخشیدن به این اکوسیستم استفاده می‌کند که انگیزه‌ای برای میزبان‌های سخت‌افزار، حاکمیت در زنجیره و کاهش بازیگران مخرب از طریق الزامات استیکینگ برای اجرای سخت‌افزار را فراهم می‌‌سازد».

در ادامه این سند آمده است: «اپراتورهای Flux Node می‌توانند پس از ارائه سرمایه فلاکس در کیف پول خود، از بین سه سطح سخت‌افزاری، سطح موردنیاز خود را انتخاب کنند. این به هرکسی اجازه می‌دهد تا برای ارائه سخت‌افزار به شبکه، از هر کجای دنیا، پاداش دریافت کند.»

برای مشاهده وایت پیپر ارز فلاکس اینجا کلیک کنید.

ارز فلاکس (FLUX) را از کدام صرافی ها بخریم؟

ارز فلاکس (FLUX) را از کدام صرافی ها بخریم؟

صرافی های ارز فلاکس – عکس از سایت کوین مارکت کپ

کوین FLUX را می‌توان در برخی از صرافی‌های اصلی ارزدیجیتال معامله کرد که برخی از آنها عبارت اند از:

صرافی های ایرانی که ارز فلاکس را دارند عبارتند از:

بهترین کیف پول‌های ارز فلاکس (FLUX) کدامند؟

بهترین کیف پول‌های ارز فلاکس (FLUX) کدامند؟

کیف پول های ارز فلاکس – عکس از سایت کوین مارکت کپ

آینده و پیش بینی قیمت ارز فلاکس

آینده و پیش بینی قیمت ارز فلاکس

روند قیمتی ارز فلاکس – عکس از سایت کوین مارکت کپ

پیش ‌بینی‌کنندگان مبتنی بر الگوریتم، پیش‌بینی‌های متضادی برای قیمت فلاکس در بلندمدت ارائه کرده‌اند.

  • بر اساس پیش‌بینی والت اینوستور برای سال ۲۰۲۲، این ارز می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بلندمدت بد باشد. طبق پیش بینی ها میانگین قیمت تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۱.۹۸ دلار، تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۱.۱۹ دلار و تا پایان سال ۲۰۲۷ به ۰.۰۷۲ دلار خواهد رسید.
  • طبق پیش ‌بینی DigitalCoinPrice، میانگین قیمت این سکه در سال ۲۰۲۲ می‌تواند ۱.۳۸ دلار باشد که به ۱.۵۷ دلار در سال ۲۰۲۳ و ۱.۴۷ دلار در سال ۲۰۲۴ افزایش می‌یابد.
  • طبق پیش بینی سایر منابع، قیمت کوین فلاکس می‌تواند به طور میانگین ۰.۷۴ دلار در سال ۲۰۲۲ و ۲.۱۹ دلار در سال ۲۰۲۵ باشد. پیش ‌بینی قیمت FLUX برای سال ۲۰۳۰ نشان می دهد که ارزش این ارز دیجیتال می‌تواند به ۱۴.۳۲ دلار برسد.
در نظر داشته باشید که ممکن است پیش‌ بینی‌های تحلیلگران که مبتنی بر الگوریتم است اشتباه باشند. آنها بر اساس تحلیل تکنیکال و حرکات تاریخی قیمت هستند. کارایی گذشته ضمانتی برای نتایج آینده نیست.

سخن پایانی

در حالی که به نظر می‌رسد اکوسیستم فلاکس دارای برخی ویژگی‌های مثبت است، اما تنها پلتفرمی ‌نیست که آنها را ارائه می‌دهد. فلاکس باید پایگاه کاربری خود را حفظ کند و حتی در ماه‌ها و سال‌های آینده گسترش یابد. هیچ تضمینی وجود ندارد که بتواند این کار را انجام دهد، بنابراین باید مراقب سرمایه گذاری در آن باشید.

پلتفرم‌ها و بلاک‌چین‌های جدید دائماً وارد بازی می‌شوند و از آنجایی که ثروت یک شبکه می‌تواند یک شبه تغییر کند، هیچ تضمینی وجود ندارد که آنچه امروز موفق است فردا نیز موفق باشد.

منابع:

https://currency.com/flux-price-prediction#:~:text=Flux%20is%20a%20cryptocurrency%20that,gains%20and%20hitting%20the%20headlines.

https://runonflux.io/flux.html

https://capital.com/flux-coin-price-prediction

https://medium.datadriveninvestor.com/why-crypto-traders-are-bullish-on-flux-in-a-bear-market-95b9e5ae56a3

Flux Coin Detailed analysis & review in 2023 – is Flux Coin a Hidden Gem?

https://coinmarketcap.com/currencies/zel/

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا