رمز ارز

آیا اصلاح قیمت پپه پس از ۶۶٪ کاهش قیمت کامل شده است؟

آیا اصلاح قیمت پپه پس از ۶۶٪ کاهش قیمت کامل شده است؟


۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

آیا اصلاح قیمت پپه پس از 66٪ کاهش قیمت کامل شده است؟

با وجود کاهش قیمت اخیر، قیمت پپه امروز افزایش یافت و احتمالاً یک رالی دیگر را آغاز کرد. آیا این یک بازگشت صعودی خواهد بود که منجر به یک بالاترین رکورد جدید می شود؟ یا این فقط یک رالی برای تسکین کاهش قبلی است؟

قیمت پپه پس از افزایش شدید کاهش یافت

PEPE رهبر بی چون و چرای فصل جدید میم کوین ها بوده است که طی ۱۴ روز ۲۴۰۰ درصد افزایش یافت. حرکت صعودی ٰاین کریپتو منجر به بالاترین رکورد جدید تاریخ، یعنی  ۰.۰۰۰۰۰۴۴ دلار در ۵ می شد.

با این حال، قیمت PEPE از آن زمان کاهش یافت که منجر شد به حداقل قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۸ دلار در ۸ می برسد. به نقل از beincrypto  پپه به سطح حمایت اصلاحی فیب ۰.۶۱۸ بلند مدت رسید.

مطابق اصول سطوح اصلاحی فیبوناچی، پس از یک تغییر قابل توجه قیمت در یک جهت، قیمت قبل از از سرگیری در جهت اصلی خود، مجدداً دنبال می شود یا به سطح قبلی خود برمی گردد.

سطح فیب ۰.۶۱۸ اغلب به عنوان سطح پایین عمل می کند اگر کاهش فقط یک اصلاح باشد.

با استفاده از RSI به عنوان یک شاخص حرکت، معامله گران می توانند تعیین کنند که آیا خرید بیش از حد در بازار حاکم است یا  فروش بیش از حد. آنها همچنین می توانند تصمیم بگیرند که آیا یک دارایی را سرمایه گذاری و انباشت کنند یا بفروشند.

اگر RSI بالاتر از ۵۰ باشد و روند صعودی باشد، گاوها مزیت دارند. اما اگر زیر ۵۰ باشد، برعکس است. در حالی که در حال حاضر RSI زیر ۵۰ است، نشانگر به سمت بالا حرکت می کند.

به‌علاوه، پپه پس از رسیدن به ضریب فروش کم‌ترین قیمت ۲۵ (نماد سبز) دوباره افزایش یافت. در نتیجه، این اندیکاتور تایید نمی کند که این ارز دیجیتال در روند صعودی قرار دارد یا نزولی.

آیا PEPE در حال جهش قریب الوقوع است؟

طبق اخبار ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال نمودار کوتاه‌مدت، پیش‌بینی صعودی ‌تر قیمت پپه را تایید می کند. این به دلیل تئوری موج الیوت و عمل قیمت است.

تعداد موج یک ساختار اصلاحی تکمیل شده (A-B-C سفید) را نشان می دهد. این واقعیت که حرکت نزولی دقیقاً در سطح حمایت اصلاحی فیب ۰.۶۱۸ به پایان رسید با اصلاحی که انجام شد مطابقت دارد.

در مرحله بعد، قیمت از یک خط مقاومت نزولی که از زمان بالاترین سطح وجود داشت، خارج شد. این بیشتر با این احتمال مطابقت دارد که اصلاح قیمت PEPE انجام شد و یک رالی آغاز شده است.

اگر چنین باشد، قیمت به سمت ناحیه مقاومت اصلاحی فیب ۰.۵-۰.۶۱۸ در ۰.۰۰۰۰۰۳۰-۰.۰۰۰۰۰۳۴ دلار افزایش می یابد.

در این صورت تعیین می شود که آیا این افزایش یک حرکت تسکین دهنده است یا یک حرکت صعودی جدید است که قیمت را به بالاترین حد خود می رساند.

پیش بینی قیمت PEPE

با این حال، کاهش زیر سطح پایین در ۸ می، این پیش بینی صعودی قیمت پپه را باطل می کند.

در آن صورت، اصلاح قیمت PEPE ممکن است دچار تزلزل شود و به نزدیکترین حمایت بعدی در ۰.۰۰۰۰۰۱۰ دلار سقوط کند.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا